Jókai Iskola HON Alapítvány

Információs portál átadása 2015

Információs portál 2015

A Jókai Iskola HON Alapítvány
szeretettel meghívja Önt az információs portál átadására!

Átadás: 2015.12.10. 15 óra

A HON alapítvány által szervezett gyűjtés sikeresen lezárult, így néhány napos próbaüzem után a mai napon beindítjuk iskolán legújabb információs rendszerét, a portai információs portált.

Alapítványunk kuratóriuma nevében szeretnénk megköszönni minden adományt, melynek köszönhetően a földszinti információs portál kiépítése megtörténhetett.

Örömmel értesítjük Önöket arról, hogy a mai naptól működik a rendszer, melynek segítségével a gyermekekre várakozó, vagy csak éppen betérő szülők az iskolai élet jelentősebb eseményeit, fontos információit megtekinthetik, illetve folyamatosan nyomon követhetik ezen a felületen is.

Az információs portál technikai részletei ide kattintva nézhetők meg.

Reméljük, hogy ez az új eszköz jól szolgálja majd a szülők felé történő információátadást, eseményeink, eredményeink megismerését.

Honalapitvány logó

Cím: 1125 Budapest, Diana u. 4.

Svábhegyi Jókai Iskola

emblema

Cím: 1125 Budapest, Diana u. 4.

Központi telefonszámok:
(+36)-1-395-8167,
(+36)-1-274-4228

Fax: (+36)-1-275-4009

Weboldal: jokaiiskola.hu

Facebook: Svábhegyi Jókai Mór Általános Iskola és Német Nemzetiségi Általános Iskola

Támogató szervezetek